Jelenlegi hely

Aktualitások

2016-2017. tanév versenyeredményei

Verseny neve

Forduló,
helyezés

Név

Osztály
Évfolyam

Felkészítő tanár

Implom József Kárpát-medencei Helyesírási Verseny

országos

5.

Csikós Marcell

12.C

Dr.Árgyelán Dánielné

Implom József Kárpát-medencei Helyesírási Verseny

országos

3.

Somos Péter

(bázisiskola versenyzője)

10.B

Kovács Attila

Eötvös József szónokverseny

országos fordulóba jutott

Nagy Csomor András

12.A

Póti Csilla

Eötvös József szónokverseny

országos fordulóba jutott

Ferenczy-Nagy Boglárka

10.A

Dr.Árgyelán Dánielné

SÉTA - program

Aranytoll

Érsek Máté

10.A

Dr.Árgyelán Dánielné

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

országos

15.

Takács Daniella

9.

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

országos

17.

Tóth Loretta

9.

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

országos

15.

Köntös Csenge

10.C

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

országos

19.

Szajkó Milda

10.C

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

megyei

1.

Tóth Loretta

9.

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

megyei

2.

Takács Daniella

9.

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

megyei 3.

Trinácz Dávid

10.

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

megyei 2.

Szajkó Milda

10.

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

megyei 3.

Köntös Csenge

10.

Ivanics László

Lotz szövegértési és helyesírási verseny

megyeibe jutott

Kocsi Enikő

8.B

Póti Csilla

Simonyi helyesírási verseny

megyeibe jutott

Venczel Ákos

Simon Zsófia

8.B

Póti Csilla

Szép magyar beszéd verseny

megyei 1.

Balázs Fanni

8.A

Póti Csilla

Szép magyar beszéd verseny

megyei

dicsérő oklevél

Magyar Noémi

8.A

Póti Csilla

Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium –Magyar kultúra napján rendezett szavalóverseny

dicsérő oklevél

1.hely

Magyar Noémi

 

Balázs Fanni

8.A

 

8.A

Póti Csilla

 

Póti Csilla

Városi János vitéz verseny

városi 4.

Szabó Bálint

Horváth Roland

Gelencsér Kristóf

5.B

5.A

5.C

Csepleő Cecília

Városi j-ly verseny

városi 10.

Kranabeth Csenge

5.B

Csepleő Cecília

Színjátszó kör – általános iskolai tagozat programok  (Felkészítő tanár: Csepleő Cecília)

2016. október Teleki Blanka Emléknap

2016. november-december Adventi műsor

2016. december A csavargók éjszakája mesejáték bemutatása a városi kisszínpadon

2017.február-június A. de Saint Exupéry A kis herceg c. művének színpadi feldolgozása

 

Színjátszó kör – TEDI – gimn. tagozat eredményei ( Felk. tanár : Láposi Anita)

2017. március 6.7.8.  Vörösmarty Színház Atlantisz programjának keretében Schwajda György Lúdas Matyi („másodverés” jelenete) legjobb előadás díja

2017. március 10.11.12. Fejér Megyei Diáknapok  Molnár F.: Liliom c. színművének diákszínpadi változata – arany minősítés

Lúdas Matyi előadásrészlet – arany minősítés

 

Éves programok a gimnáziumi tagozaton

2016 október  Teleki Blanka Emléknap és emlékverseny    Dr.Árgyelán Dánielné, Gajda Péter

2016  november  A magyar nyelv napja (kiállítás és műsor)  Feketéné Lengyel Dominika

2017  január    A magyar kultúra napja (kiállítás és műsor)  Kovács Attila

2017 április A költészet napja –holokauszt (kiállítás és műsor) Dr. Árgyelán Dánielné, Kovács Attila

2017 április  SZÍNARANY az Arany János Emlékév kapcsán meghívott előadás szervezése  (Dr. Árgyelán Dánielné, Gajda Péter, Nagy Kálmán a József Attila Kollégium igazgatója)

 

Iskolaújság

1. szám

2. szám

3. szám

tehetseg.hu