8000 Székesfehérvár, Budai út 7. Elérhetőségek Telefon: +36 22 506-162, +36 22 506-472 Fax: 06 22 506-472 @sztelekiblanka
Alsó tagozat versenyeredményei
Szint (országos, megyei,városi) |
Tantárgy |
Verseny neve |
Helyezés |
Részt vevő(k) |
Osztály |
---|---|---|---|---|---|
országos |
elmetorna |
Elmetorna Bajnokság |
4. |
Kiss Levente |
1.a |
városi |
testnevelés, úszás |
Diákolimpia |
1. |
Kasó Bence |
1.c. |
városi |
testnevelés,úszás |
Diákolimpia |
2. |
Kasó Bence |
1.c. |
városi |
rajz |
VOKE |
1. |
Gyarmati Lili |
2.a |
|
|
|
2. |
Dénes Léna |
2.a |
|
|
|
3. |
Pintér Zalán |
2.a |
Városi |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Molnár Márton Bendegúz, Homola Simon |
2.b |
megyei |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Molnár Márton Bendegúz, Homola Simon |
2.b |
országos |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
8. |
Molnár Márton Bendegúz, Homola Simon |
2.b |
városi |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Körmöczi Milán |
2.c |
megyei |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Körmöczi Milán |
2.c |
országos |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
8. |
Körmöczi Milán |
2.c |
városi |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Nemes Marcell |
2.c |
megyei |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Nemes Marcell |
2.c |
országos |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
8. |
Nemes Marcell |
2.c |
városi |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Rétfalvi Zsombor |
2.c |
megyei |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Rétfalvi Zsombor |
2.c |
országos |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
8. |
Rétfalvi Zsombor |
2.c |
megyei |
matematika |
Zrínyi Ilona |
5. |
Laczi Viktória |
3.a |
országos |
elmetorna |
|
4. |
Farkas Dániel Attila |
3.a |
országos |
elmetorna |
|
5. |
Siimon Benedek |
3.a |
megyei |
matematika |
Bolyai Csapatverseny |
3. |
Theisz Lóránt Levente, Witzl Barnabás, Kókány Fanni, Friman Dorina |
3.b |
városi |
rajz |
"Madármentés - Lélekmentés" |
különdíj |
Finy Ágoston |
3.b |
országos |
környezetismeret |
Herman Ottó |
4. |
T Nagy Róza |
3.c |
városi |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Kovács Martin |
3.c |
megyei |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
1. |
Kovács Martin |
3.c |
országos |
testnevelés |
Labdarúgás diákolimpia |
8. |
Kovács Martin |
3.c |
megyei |
magyar nyelv és irodalom |
Bendegúz Anyanyelvi Tudásbajnokság |
5. |
T. Nagy Róza |
3.c |
megyei |
matematika |
Bendegúz Matematika Tudásbajnokság |
11. |
T. Nagy Róza |
3.c |
városi |
magyar nyelv és irodalom |
Mesemondó |
3. |
Nagy Előd Kende |
3.c |
városi |
magyar nyelv és irodalom |
Mesemondó |
4. |
Kanizsai Dominik |
3.c |
megyei |
matematika |
Bolyai Csapatverseny |
2. |
Theisz Vilmos, Jábor Bendegúz, Rákos Bendegúz, Mandell Hanna |
4.a |
regionális |
magyar |
Bolyai Csapatverseny |
3. |
Gyetvai András, Istenes Panna, Nemes Dorka, Siha Zsombor |
4.a |
regionális |
magyar |
Bolyai Csapatverseny |
5. |
Theisz Vilmos, Tőgyi Fanni, Rákos Bendegúz, Mandell Hanna |
4.a |
megyei |
matematika |
Kalmár László |
2. |
Rákos Bendegúz |
4.a |
országos |
matematika |
Kalmár László |
13. |
Rákos Bendegúz |
4.a |
megyei |
matematika |
Kalmár László |
4. |
Theisz Vilmos |
4.a |
megyei |
matematika |
Alapműveleti |
4. |
Rákos Bendegúz |
4.a |
megyei |
matematika |
Kenguru |
7. |
Rákos Bendegúz |
4.a |
országos |
Ismeretterjesztő |
Mi Micsoda |
3. |
Theisz Vilmos, Jábor Bendegúz, Rákos Bendegúz, Mandell Hanna |
4.a |
országos |
környezetismeret |
Herman Ottó |
4. |
Gyetvai András |
4.a |
országos |
környezetismeret |
Herman Ottó |
5. |
Rákos Bendegúz |
4.a |
országos |
környezetismeret |
Herman Ottó |
7. |
Theisz Vilmos |
4.a |
városi |
testnevelés,úszás |
Diákolimpia |
2. |
Kovács Patrícia |
4.b. |
megyei |
matematika |
alapműveleti |
1. |
Dala Martin |
4.b. |
megyei |
matematika |
alapműveleti |
6. |
Spertli Krisztián |
4.b. |
országos |
matematika |
Alapműveleti |
10. |
Dala Martin |
4.b. |
országos |
elmetorna |
|
1. |
Liptai Gergely |
4.b. |
országos |
elmetorna |
|
2. |
Pintér Rajmund |
4.b. |
megyei |
testnevelés |
Tájfutó diákolimpia |
1. |
Kiffer Anna |
4.c |
megyei |
matematika |
Alapműveleti |
2. |
Danka Attila Bendegúz |
4.c |
városi |
magyar |
Óperenciás Mesemondó |
különdíj |
Király István |
4.c |
megyei |
matematika |
Zrínyi |
15. |
Danka Attila Bendegúz |
4.c |
megyei |
magyar |
Móra Hétvezér |
5. |
Danka Attila Bendegúz, Firnicz Áron, Herbert Dániel |
4.c |
városi |
rajz |
Munkácsy Alkotópályázat |
1. |
Danka Attila Bendegúz |
4.c |
országos |
elmetorna |
Elmetorna Bajnokság |
6. |
Faragó Anna |
4.c |
városi |
testnevelés |
Sulipóló |
3. |
Kanizsay Dénes |
4.c |
országos |
környezetismeret |
Herman Ottó |
4. |
Danka Attila Bendegúz |
4.c |