Jelenlegi hely

Alsó tagozat versenyeredményei

Szint (országos, megyei,városi)

Tantárgy

Verseny neve

Helyezés

Részt vevő(k)

Osztály

országos

elmetorna

Elmetorna Bajnokság

4.

Kiss Levente

1.a

városi

testnevelés, úszás

Diákolimpia

1.

Kasó Bence

1.c.

városi

testnevelés,úszás

Diákolimpia

2.

Kasó Bence

1.c.

városi

rajz

VOKE

1.

Gyarmati Lili

2.a

 

 

 

2.

Dénes Léna

2.a

 

 

 

3.

Pintér Zalán

2.a

Városi

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Molnár Márton Bendegúz, Homola Simon

2.b

megyei

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Molnár Márton Bendegúz, Homola Simon

2.b

országos

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

8.

Molnár Márton Bendegúz, Homola Simon

2.b

városi

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Körmöczi Milán

2.c

megyei

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Körmöczi Milán

2.c

országos

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

8.

Körmöczi Milán

2.c

városi

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Nemes Marcell

2.c

megyei

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Nemes Marcell

2.c

országos

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

8.

Nemes Marcell

2.c

városi

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Rétfalvi Zsombor

2.c

megyei

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Rétfalvi Zsombor

2.c

országos

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

8.

Rétfalvi Zsombor

2.c

megyei

matematika

Zrínyi Ilona

5.

Laczi Viktória

3.a

országos

elmetorna

 

4.

Farkas Dániel Attila

3.a

országos

elmetorna

 

5.

Siimon Benedek

3.a

megyei

matematika

Bolyai Csapatverseny

3.

Theisz Lóránt Levente, Witzl Barnabás, Kókány Fanni, Friman Dorina

3.b

városi

rajz

"Madármentés - Lélekmentés"

különdíj

Finy Ágoston

3.b

országos

környezetismeret

Herman Ottó

4.

T Nagy Róza

3.c

városi

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Kovács Martin

3.c

megyei

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

1.

Kovács Martin

3.c

országos

testnevelés

Labdarúgás diákolimpia

8.

Kovács Martin

3.c

megyei

magyar nyelv és irodalom

Bendegúz Anyanyelvi Tudásbajnokság

5.

T. Nagy Róza

3.c

megyei

matematika

Bendegúz Matematika Tudásbajnokság

11.

T. Nagy Róza

3.c

városi

magyar nyelv és irodalom

Mesemondó

3.

Nagy Előd Kende

3.c

városi

magyar nyelv és irodalom

Mesemondó

4.

Kanizsai Dominik

3.c

megyei

matematika

Bolyai Csapatverseny

2.

Theisz Vilmos, Jábor Bendegúz, Rákos Bendegúz, Mandell Hanna

4.a

regionális

magyar

Bolyai Csapatverseny

3.

Gyetvai András, Istenes Panna, Nemes Dorka, Siha Zsombor

4.a

regionális

magyar

Bolyai Csapatverseny

5.

Theisz Vilmos, Tőgyi Fanni, Rákos Bendegúz, Mandell Hanna

4.a

megyei

matematika

Kalmár László

2.

Rákos Bendegúz

4.a

országos

matematika

Kalmár László

13.

Rákos Bendegúz

4.a

megyei

matematika

Kalmár László

4.

Theisz Vilmos

4.a

megyei

matematika

Alapműveleti

4.

Rákos Bendegúz

4.a

megyei

matematika

Kenguru

7.

Rákos Bendegúz

4.a

országos

Ismeretterjesztő

Mi Micsoda

3.

Theisz Vilmos, Jábor Bendegúz, Rákos Bendegúz, Mandell Hanna

4.a

országos

környezetismeret

Herman Ottó

4.

Gyetvai András

4.a

országos

környezetismeret

Herman Ottó

5.

Rákos Bendegúz

4.a

országos

környezetismeret

Herman Ottó

7.

Theisz Vilmos

4.a

városi

testnevelés,úszás

Diákolimpia

2.

Kovács Patrícia

4.b.

megyei

matematika

alapműveleti

1.

Dala Martin

4.b.

megyei

matematika

alapműveleti

6.

Spertli Krisztián

4.b.

országos

matematika

Alapműveleti

10.

Dala Martin

4.b.

országos

elmetorna

 

1.

Liptai Gergely

4.b.

országos

elmetorna

 

2.

Pintér Rajmund

4.b.

megyei

testnevelés

Tájfutó diákolimpia

1.

Kiffer Anna

4.c

megyei

matematika

Alapműveleti

2.

Danka Attila Bendegúz

4.c

városi

magyar

Óperenciás Mesemondó

különdíj

Király István

4.c

megyei

matematika

Zrínyi

15.

Danka Attila Bendegúz

4.c

megyei

magyar

Móra Hétvezér

5.

Danka Attila Bendegúz, Firnicz Áron, Herbert Dániel

4.c

városi

rajz

Munkácsy Alkotópályázat

1.

Danka Attila Bendegúz

4.c

országos

elmetorna

Elmetorna Bajnokság

6.

Faragó Anna

4.c

városi

testnevelés

Sulipóló

3.

Kanizsay Dénes

4.c

országos

környezetismeret

Herman Ottó

4.

Danka Attila Bendegúz

4.c

tehetseg.hu