Jelenlegi hely

Matematika versenyeredmények

Név Osztály Verseny Helyezés Felkészítő
Matics Boglárka 7.B Kenguru Matematika Verseny 2. (országos) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Matics Boglárka 7.B KockaKobak Országos Matematikaverseny 4. (országos) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Tatai Álmos 10.B Zrínyi Ilona Matematika Verseny 5. (országos) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Tatai Álmos 10.B Kenguru Matematika Verseny 7. (országos, spec. mat.) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Maár Benedek 11.B Kenguru Matematika Verseny 8. (országos, spec. mat.) Buday Endre, Ponácz Ferenc
Lakatos Dániel 11.B Kenguru Matematika Verseny 14. (országos, spec. mat.) Buday Endre, Ponácz Ferenc
Jenőfalvi Ádám, Németh Boldizsár, Székely Nándor, Széplaki Gergő 8.B Bolyai Matematika Csapatverseny 5. (országos) Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
Székely Nándor 8.B Varga Tamás Matematika Verseny 19-20. (országos) Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
Székely Nándor 8.B Zrínyi Ilona Matematika Verseny 23. (országos) Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
Matics Boglárka 7.B Zrínyi Ilona Matematika Verseny 26. (országos) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Németh Boldizsár 8.B Varga Tamás Matematika Verseny döntős Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
Székely Nándor 8.B Alapműveleti Matematikaverseny 21. (országos) Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
Trautsch László 9.C Megyei Matematika Verseny 1. (megyei) Szakály Edit
Skrop Tamás 9.C Megyei Matematika Verseny 3. (megyei) Tobak Mária
Dravecz Tibor 12.C Megyei Matematika Verseny 3. (megyei) Szakály Edit
Tímár András 9.C Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Szakály Edit
Trautsch László 9.C Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Szakály Edit
Skrop Tamás 9.C Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Tobak Mária
Varga Bertalan 9.C Arany Dániel Matematika Verseny 2. forduló Tobak Mária
Berta Márk, Diószegi Kristóf, Farkas Patrik, Heinrich Márton 7.B Bolyai Matematika Csapatverseny 1. (megyei) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Kasnya Csilla, Moharos Dorina, Orova Dorina, Somos Péter 7.B Bolyai Matematika Csapatverseny 2. (megyei) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Matics Boglárka, Péter Noémi Zsuzsanna, Polgár László Imre, Sipos Gergő 7.B Bolyai Matematika Csapatverseny 3. (megyei) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Alpek Dávid Zsolt, Benkó Ádám, Nemes Ádám, Vizler Máté 7.B Bolyai Matematika Csapatverseny 4. (megyei) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Jenőfalvi Ádám, Németh Boldizsár, Székely Nándor, Széplaki Gergő 8.B Bolyai Matematika Csapatverseny 1. (megyei) Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
Cseh Bettina. Keöves Péter, Mátó Gréta, Szabó Márk 8.B Bolyai Matematika Csapatverseny 4. (megyei) Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
Budai Balázs, Fajkusz András, Fülöp András, Schindler Zalán 8.B Bolyai Matematika Csapatverseny 5. (megyei) Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
Lévay Mátyás 9.B Megyei Matematika Verseny 1. (spec. mat.) Szakály Edit, Szabó Gábor
Lukács Ferenc 9.B Megyei Matematika Verseny 2. (spec. mat.) Szakály Edit, Szabó Gábor
Szilvási Márton 9.B Megyei Matematika Verseny 3. (spec. mat.) Szakály Edit, Szabó Gábor
Tatai Álmos 10.B Megyei Matematika Verseny 1. (spec. mat.) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Malasics Alexandra 10.B Megyei Matematika Verseny 2. (spec. mat.) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Hingyi Péter 10.B Megyei Matematika Verseny 3. (spec. mat.) Lévayné Egyházi Piroska, Siposné Tóth Krisztina
Lakatos Dániel 11.B Megyei Matematika Verseny 1. (spec. mat.) Buday Endre, Ponácz Ferenc
Fersch Dávid 11.B Megyei Matematika Verseny 2. (spec. mat.) Buday Endre, Ponácz Ferenc
Czibere András 11.B Megyei Matematika Verseny 3. (spec. mat.) Buday Endre, Ponácz Ferenc
Genda Attila 12.B Megyei Matematika Verseny 1. (spec. mat.) Szarka Andrea, Mihályi Gyula
Szemenyei Flóra Orsolya 12.B Megyei Matematika Verseny 2. (spec. mat.) Szarka Andrea, Mihályi Gyula
Kiss Jázmin Zita 12.B Megyei Matematika Verseny 3. (spec. mat.) Szarka Andrea, Mihályi Gyula
Némedi Rita 10.c Kenguru Matematika Verseny 1. (megyei) Bernáth Valéria
Somogyfoki Réka 10.c Kenguru Matematika Verseny 8. (megyei) Bernáth Valéria
Horváth Martin Artúr, Keöves András, Kápolnás Bence, Salavecz Viktor 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 2. (megyei) Bernáth Valéria
Fail Kata, Gyenis Kata, Sándorfalvi Dóra, Schőner Bernadett 6.a Bolyai Matematika Csapatverseny 6. (megyei) Bernáth Valéria
Fekete Gergely, Giesz Luca, Szabó Tímea, Páj Ágnes 6.ab Bolyai Matematika Csapatverseny 7. (megyei) Bernáth Valéria, Bognárné Vajda Katalin
Huszár Gergő, Istvándi Soma, Szekeres Viktor, Vucskics Marcell 5.b Bolyai Matematika Csapatverseny 8. (megyei) Bernáth Valéria, Bognárné Vajda Katalin
Hodák Anna, Móricz Noémi, Németh Bíborka, Németh Orsolya 5.a Bolyai Matematika Csapatverseny 9. (megyei) Bognárné Vajda Katalin, Laskó Zoltánné
Gábor Gergely, Hodák Bence, Kis Tamás, Virág András 7.cd Bolyai Matematika Csapatverseny 5. (megyei) Bognárné Vajda Katalin
Horváth Martin Artúr 6.a Zrínyi Ilona Matematika Verseny 1. (megyei) Bernáth Valéria
Horváth Martin Artúr 6.a Zrínyi Ilona Matematika Verseny 33. (országos) Bernáth Valéria
Vucskics Marcell 5.b Zrínyi Ilona Matematika Verseny 5. (megyei) Bernáth Valéria, Bognárné Vajda Katalin
Galacz Dániel 5.c Zrínyi Ilona Matematika Verseny 9. (megyei) Bognárné Vajda Katalin
Drexler Csenge 5.c Zrínyi Ilona Matematika Verseny 10. (megyei) Bognárné Vajda Katalin
Drexler Csenge, Galacz Dániel, Vucskics Marcell 5.bc Zrínyi Ilona Metematika Csapatverseny 2. (megyei) Bernáth Valéria, Bognárné Vajda Katalin
Németh Bíborka 5.a Kenguru Matematika Verseny 3. (megyei) Bognárné Vajda Katalin, Laskó Zoltánné
Horváth Martin Artúr 6.a Alapműveleti Matematika Verseny 3. (megyei) Bernáth Valéria
Keöves András 6.a Alapműveleti Matematika Verseny 6. (megyei) Bernáth Valéria
Galacz Dániel 5.c Alapműveleti Matematika Verseny 4. (megyei) Bognárné Vajda Katalin
Janus Nándor 7.c Alapműveleti Matematika Verseny 7. (megyei) Bognárné Vajda Katalin
tehetseg.hu