Jelenlegi hely

Testnevelés

Sportág

Név

Korcsoport

Verseny neve

Helyezés

Duatlon

Kocsis Zsombor

IV

Diákolimpia megyei

1.

 

Kocsis Zsombor

IV.

Diákolimpia országos

6.

Duatlon

Mátó Gréta

IV

Diákolimpia megyei

1.

 

Mátó Gréta

IV.

Diákolimpia országos

24.

Duatlon

Tatai Álmos

V.

Diákolimpia megyei

3.

Labdarúgás

Nemes Marcell

Nemes Márton

Loósz Benedek

Rétfalvi Zsombor

Molnár Márton

Homola Simon

Kovács Martin

Körmöczi Milán

I.

Diákolimpia városi

1.

Labdarúgás

Nemes Marcell

Nemes Márton

Loósz Benedek

Rétfalvi Zsombor

Molnár Márton

Homola Simon

Kovács Martin

Körmöczi Milán

I.

Diákolimpia megyei

1.

Labdarúgás

Nemes Marcell

Nemes Márton

Loósz Benedek

Rétfalvi Zsombor

Molnár Márton

Homola Simon

Kovács Martin

Körmöczi Milán

I.

Diákolimpia országos

8.

Labdarúgás

Balog Balázs

Poór Gergő

Salacz Máté

Kovács Martin

Dala Martin

Nemes Marcell

Rétfalvi Zsombor

Finta Dániel

II.

Diákolimpia városi

5.

Labdarúgás

Balog Balázs

Finta Dániel

Dala Martin

Köves Dániel

 

III

Diákolimpia városi

csoport

Labdarúgás

Pál Olivér

Molnár Gergő

Molnár András

Székely Nándor

Fajkusz András

Magyaródi Zsolt

Somfalvi István

IV

Diákolimpia városi

2.

Labdarúgás

Molnár Gergő

Székely Nándor

Fajkusz András

Magyaródi Zsolt

Somfalvi István

Fülöp András

Jenőfalvi Ádám

Szilágyi Sándor

IV

Bozsik Intézményi városi

1.

Labdarúgás

Szilágyi-Bete Vilmos

Mázás Marcell

Hegedűs Péter

Nagy Dominik

Csepcsányi Bence

Káplár Bence

Bali Dávid

V-VI

Alapfok

6

Labdarúgás

 lány

Balaiu Carina

Süveges Mária

Havel Ágnes

Sári Tünde

Madácsi Barbara

Farkas Virág

V-VI

Alapfok

 

csoport

Labdarúgás

Szilágyi-Bete Vilmos

Mázás Marcell

Hegedűs Péter

Nagy Dominik

Csepcsányi Bence

Káplár Bence

Bali Dávid

V-VI

Coca-Cola

városi

4.

Labdarúgás

Tóth Péter

Nagy Dominik

Csepcsányi Bence

Szipőcs Máté

Hegedűs Patrik

Gángó Ádám

Papp Máté

Hajas Sándor

V-VI

Kaszás

városi

csoport

Labdarúgás

 

Tóth Péter

Nagy Dominik

Csepcsányi Bence

Szipőcs Máté

Hegedűs Patrik

Gángó Ádám

Papp Máté

Hajas Sándor

V-VI

Futsal diákolimpia

selejtező

Kézilabda

fiú

Bálinth Bence

Schwalm Márton

Valásek Botond

Nagy Dániel

Zsednai Csaba

Zsednai György

Márton Attila

Berki Richárd

Tokai-Kis Márk

VI.

Alapfok

4.

Kézilabda

fiú

Turpinszky Máté

Nagy Dániel

Sipics Bence

Kovács Gergely

Fekets György

Gyuris Martin

Kis Martin

Valásek Botond

Bálinth Bence

Hajós Jácint

Zsednai György

V.

Diákolimpia

Megyei

2.

Kézilabda

lány

Kelemen Zsófia

Havel Ágnes

Kadlecsik Sára

Süveges Mária

Rankasz Erzsébet

Madácsi Barbara

Szűcs Judit

Némedi Rita

Sári Tünde

Farkas Virág

 

 

Alapfok

1.

Kosárlabda

fiú

Tóth Máté

Redl Bence

Petrák Máté

Tőke Péter

Boldog Tamás

Nagy Dominik

Czimer Szabolcs

Fáth Tamás

VI.

Alapfok

3.

Kosárlabda

lány

Bódig Dorottya

Boros Anikó

Bessenyei Réka

Mányok Dorina

Varga Edina

Kulifai Regina

Bencze Anna Rebeka

Húsvéti Ramóna

Horváth Fanni

Práger Zsófia

VI.

Alapfok

2.

Kosárlabda

fiú

B33

Maár Benedek

Mészáros András

Hingyi Balázs

Mohai Gergő

Tóth Máté

VI.

Középiskolás B33 Kupa

Megyei

2.

 

 

 

Regionális

7.

Kosárlabda

lány

B33

Ribi Zsófia

Benkó Anna

Nagy-Pál Zsófia

Varga Dóra

VI.

Középiskolás B33 Kupa

Megyei

4.

Floorball

Lány

Bessenyei Réka

Dröszler Petra

Juhász Eszter

Incze Johanna

Mátyás Orsolya

Kecskés Kitti

Lukáts Mónika

Farkas Virág

VI.

Alapfok

 

Floorball

fiú

Dévai Nándor Csaba

Lakatos Dániel

Csire Bence

Gyuris Martin

VI.

Alapfok

 

Röplabda

fiú

Almássy Csongor

Török Bence

Petrák Máté

Lovasi András

Redl Bence

Tóth Dávid

Fülöp Bence

Káplár Bence

Tőke Péter

VI.

Alapfok

 

Asztalitenisz

fiú csapat

Mázás Marcell

Kiss Sándor

VI.

Alapfok

4.

Asztalitenisz

lány csapat

Péter Anna Mária

Bódig Dorottya

VI.

Alapfok

2.

Asztalitenisz

fiú

Nemes Ádám

IV.

Diákolimpia városi

3.

 

Vizler Máté

IV.

 

3.

Asztalitenisz

fiú csapat

Nemes Ádám

Vizler Máté

IV.

 

3.

Asztalitenisz

lány

Fábián Alíz

VI.

Diákolimpia megyei

3.

 

Péter Anna Mária

VI.

 

3.

Asztalitenisz

lány csapat

Fábián Alíz

Péter Anna Mária

VI.

 

2.

Úszás

 B kategória

 

 

Diákolimpia

 

100m gyors fiú

Kasó Bence

I.

megyei

2.

50m hát fiú

 Kasó Bence

I.

megyei

6.

50m mell lány

Kovács Patrícia

II.

megyei

4.

100m gyors lány

Kasnya Csilla

III.

városi

3.

 

 

 

megyei

2.

50m mell lány

 Kasnya Csilla

 

városi

2.

 

 

 

megyei

3.

100m gyors fiú

Szabó Márk

IV.

városi

 

100m gyors lány

Darida Eszter

 

városi

 

100m mell fiú

Jenőfalvi Ádám

 

városi

1.

 

 

 

megyei

1.

 

 

 

országos

6.

100m mell lány

Szarka Eszter

 

városi

 

 

 Engi Luca

 

városi

 

 

Mátó Gréta

 

városi

1.

 

 

 

megyei

1.

 

 

 

országos

3.

100m hát fiú

Szabó Márk

 

városi

2.

 

 

 

megyei

3.

 

Jenőfalvi Ádám

 

városi

3.

 

 

 

megyei

4.

100m hát lány

Mergl Hanna

 

városi

1.

 

 

 

megyei

 

 

Mátó Gréta

 

városi

2.

 

 

 

megyei

1.

 

 

 

országos

14.

4x50m gyorsváltó lány

Darida Eszter

Engi Luca

Szarka Eszter

Mátó Gréta

 

városi

 

100m gyors fiú

Czibere András

V-VI.

városi

2.

 

 

 

megyei

3.

100m gyors lány

Ertl Fanni

 

városi

 

 

Balázs Brigitta

 

városi

 

 

Erdős Benigna

 

városi

3.

 

 

 

megyei

9.

100m mell fiú

Bíró Marcell

 

városi

 

 

Török Bence

 

városi

2.

 

 

 

megyei

2.

 

Schütz Mátyás

 

városi

3.

 

 

 

megyei

3.

100m mell lány

Somogyfoki Réka

 

városi

 

 

Balázs Brigitta

 

városi

 

 

Lukáts Mónika

 

városi

 

100m hát lány

Gesztesi Nóra

 

városi

 

 

Somogyfoki Réka

 

városi

 

 

Lukáts Mónika

 

városi

 

 

Erdős Benigna

 

városi

3.

 

 

 

megyei

5.

4x50m gyorsváltó fiú

Fejes Ádám

Czibere András

Schütz Mátyás

Török Bence

 

városi

 

4x50m gyorsváltó lány

Ács Nóra

Balázs Brigitta

Ertl Fanni

Horváth Krisztina

 

városi

 

Úszás

A kategória

 

 

Diákolimpia

 

100m gyors fiú

Istvándi Soma

III.

megyei

20.

 

Gábor Gergely

 

megyei

9.

100m gyors lány

Kotnyek Bettina

 

megyei

3.

 

Baranyai Sára

 

megyei

13.

 

Király Boglárka

 

megyei

15.

 

Szabó Tímea

 

megyei

 

100m mell fiú

Istvándi Soma

 

megyei

10.

100m mell lány

Kotnyek Bettina

 

megyei

1.

 

 

 

országos

6.

 

Király Boglárka

 

megyei

10.

100m gyors fiú

Szalánczi Áron

IV.

megyei

6.

100m gyors lány

Tömör Flóra

 

megyei

4.

 

Szabó Regina

 

megyei

7.

100m hát fiú

Szalánczi Áron

 

megyei

3.

100m hát lány

Szabó Regina

 

megyei

3.

100m pillangó lány

Tömör Flóra

 

megyei

6.

100m gyors fiú

Csanádi Zsombor

V-VI.

megyei

5.

 

Koszpek Barnabás

 

megyei

8.

 

Farkas Martin

 

megyei

11.

 

Tatai Álmos

 

megyei

13.

100m gyors lány

Szloboda Gréta

 

megyei

7.

100m mell fiú

Tatai Álmos

 

megyei

5.

100m hát fiú

Csanádi Zsombor

 

megyei

3.

4x50m gyorsváltó

fiú

Csanádi Zsombor

Farkas Martin

Hajós Jácint

Koszpek Barnabás

 

megyei

2.

Atlétika

 

 

Diákolimpia

 

100m

Böröcz Péter

IV.

városi

3.

 

 

 

megyei

4.

magasugrás

Böröcz Péter

IV.

városi

2.

 

 

 

megyei

2.

 

 

 

országos

7.

300m

Deák Márton

IV.

városi

2.

 

 

 

megyei

2.

 

 

 

országos

 

magasugrás

Deák Márton

IV.

városi

1.

 

 

 

megyei

1.

 

 

 

országos

3.

ötpróba

 

 

városi

2.

1500m

Kocsis Zsombor

IV.

városi

1.

 

 

 

megyei

2.

 

 

 

országos

16.

300m

Dudás Dorka

IV.

városi

2.

 

Vinkler Petra

 

városi

 

 

Hegedűs Luciana

 

városi

 

1500m

Mátó Gréta

IV.

városi

 

ötpróba

Mátó Gréta

 

városi

3.

4x600m váltó

Dudás Dorka

Vinkler Petra

Hegedűs Luciana

Mátó Gréta

IV.

városi

1.

 

 

 

megyei

1.

 

 

 

országos

1.

400m

Jahola Dóra

V.

megyei

1.

 

 

 

országos

8.

400m gát

Jahola Dóra

V.

megyei

2.

 

 

 

országos

lesérült

800m

Gál Boglár

V.

megyei

1.

 

 

 

országos

4.

Mezei futás

Deák Márton

IV.

megyei

2.

 

Kocsis Zsombor

IV.

megyei

3.

 

 

 

országos

14.

 

Mátó Gréta

IV.

megyei

7.

 

Tóth Zsuzsanna

VI.

megyei

1.

 

 

 

országos

19.

 

Gáti Mara

VI.

megyei

3.

 

 

 

országos

95.

Tollaslabda

A kategória

Mihályi Levente

V.

Diákolimpia

megyei

2.

 

 

 

országos

3.

 

Skrop Tamás

IV.

megyei

5.

 

Elmer Zsófia

VI.

megyei

1.

 

Horváth Dalma

VI.

megyei

2.

Tollaslabda

B kategória

Mészáros Bence

II.

megyei

5.

 

Jenőfalvi Ádám

IV.

megyei

9.

Karate

Herczog Ádám

IV.

Diákolimpia

országos

1.

 

Dezső Kata

IV.

Diákolimpia Országos

3.

Tömegtorna

egyéni

Mezősi Vanda

III.

Városi

1.

 

Gyenis Kinga

III.

 

4.

 

Fekete Natália

III.

 

6.

 

Szabó Regina

IV.

 

1.

 

Virág Anna

IV.

 

2.

Tömegtorna

csapat

Egyedi Cintia

Császár Lili

Diószegi Krisztina

Pintér Lara

Gyenis Kata

Fekete Natália

Mezősi Vanda

III.

 

2.

 

Frick Anna

Kovács Natália

Buzsik Zsóka

Szabó Regina

Virág Anna

IV.

 

1.

Sakk

csapat

Salavecz Gergely

Csire Bence

Albrecht Gábor

Genda Károly

Guber Tamás

V-VI.

Diákolimpia

Országos

1.

tehetseg.hu